Piętnasta edycja nadmorskiego festiwalu reggae 15. Reggaenwalde Festiwal w Darłowie odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia 2023!

18-19 sierpnia 2023, Darłówko Zachodnie . Bilety w cenie 80 zł za dzień lub 120 zł dwudniowy karnet.

Kup bilety w serwisie kupbilecik.pl (linki partnerskie)

 

Program Reggaenwalde Festival 2023

Reggaenwalde Festival 2023

Reggaenwalde Festival w Darłowie to coroczne wydarzenie muzyczne, które gromadzi miłośników reggae z całej Polski i zagranicy. Festiwal odbywa się w malowniczym Darłowie, położonym nad Morzem Bałtyckim.

Jest to dwudniowe wydarzenie, które oferuje nie tylko doskonałą muzykę, ale także różnorodne atrakcje i atmosferę pełną pozytywnej energii. Na festiwalu występują zarówno polscy, jak i międzynarodowi artyści reggae, którzy przyciągają tłumy swoimi niepowtarzalnymi brzmieniami i przekazem.

Reggaenwalde Festival jest nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale również platformą promującą kulturę jamajską i filozofię jedności i pokoju. Podczas festiwalu można spotkać stoiska z rękodziełem, kulinariami, a także warsztaty taneczne i pokazy sztuk walki.

Organizatorzy dbają również o ekologię i zrównoważony rozwój, promując ideę festiwalu przyjaznego dla środowiska. W ramach tego wydarzenia prowadzone są działania edukacyjne, które zachęcają do dbania o planetę.

Festiwal przyciąga nie tylko młodych ludzi, ale również rodziny z dziećmi, ponieważ organizowane są specjalne strefy dla najmłodszych, w których dzieci mogą bawić się i uczyć w przyjaznym środowisku.

Reggaenwalde Festival w Darłowie to nie tylko muzyka i dobra zabawa, ale również okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania przyjaźni i spędzenia czasu wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach.

To niezwykłe wydarzenie przyciąga tłumy turystów, którzy przyjeżdżają do Darłowa nie tylko dla festiwalu, ale także dla pięknych plaż i urokliwej atmosfery miasta.

Reggaenwalde Festival ma duże znaczenie kulturalne i społeczne, integrując lokalną społeczność i promując pozytywne wartości. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w regionie, które z roku na rok zdobywa coraz większą popularność.

Niepowtarzalna atmosfera festiwalu, dobra muzyka i pozytywna energia sprawiają, że Reggaenwalde Festival w Darłowie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich miłośników reggae i nie tylko.